На «Спартак Арені» у Житомирі відбулися фінальні ігри шкільної дитячої ліги з футболу. Турнір тривав упродовж місяця. За третє місце боролися команди ліцеїв №5 та №34. За перше місце змагалися футболісти із 19 та 23 ліцеїв.
У боротьбі за бронзу з рахунком 2:1 переміг ліцей №5. Чемпіоном шкільної ліги BGV kids з рахунком 7:0 стала команда ліцею №23! Завтра переможці виведуть на поле ФК «Полісся» перед матчем!
![У Житомирі футболісти ліцею №23 стали чемпіоном шкільної ліги BGV kids 1 photo1685089561](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/05/photo1685089561-1024x768.jpeg)
![У Житомирі футболісти ліцею №23 стали чемпіоном шкільної ліги BGV kids 2 photo1685089561 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/05/photo1685089561-1-1024x768.jpeg)
![У Житомирі футболісти ліцею №23 стали чемпіоном шкільної ліги BGV kids 3 photo1685089561 2 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/05/photo1685089561-2-1-1024x768.jpeg)