Добровольці формувань цивільного захисту навчилися допомагати рятувальникам. Захід відбувся під патронатом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Фахівці ДСНС показали, як відбуваються аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи у випадку завалу після ракетного або авіаційного удару. Добровольці у бойовому спорядженні ліквідовували загоряння за допомогою вогнегасника. Заходили у задимлене приміщення в спорядженні для захисту органів дихання та зору. Ознайомилися з роботою піротехніків ДСНС: з діями при виявленні вибухонебезпечних предметів та особливостями допомоги добровольців групі піротехнічних робіт. Побачили сучасні боєприпаси, що використовують російські загарбники.
Працівники Червоного Хреста та рятувальники продемонстрували, як надається домедична допомога у випадку травм, що може отримати людина, яка опинилася під завалами, отруїлася небезпечною хімічною речовиною або отримала вибухову травму.
![У Житомирі добровольці формувань цивільного захисту навчилися допомагати рятувальникам 1 297576329 387875023476631 2780768124030999898 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297576329_387875023476631_2780768124030999898_n-1024x461.jpg)
![У Житомирі добровольці формувань цивільного захисту навчилися допомагати рятувальникам 2 297456358 387875010143299 2929835309444049689 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297456358_387875010143299_2929835309444049689_n-1024x461.jpg)
![У Житомирі добровольці формувань цивільного захисту навчилися допомагати рятувальникам 3 297820749 387875136809953 1987161102967892040 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297820749_387875136809953_1987161102967892040_n-1024x461.jpg)
![У Житомирі добровольці формувань цивільного захисту навчилися допомагати рятувальникам 4 297564361 387875163476617 70128523734882164 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297564361_387875163476617_70128523734882164_n-1024x461.jpg)
![У Житомирі добровольці формувань цивільного захисту навчилися допомагати рятувальникам 5 297584148 387875020143298 3827307955998074011 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297584148_387875020143298_3827307955998074011_n-1024x461.jpg)