У Житомирі для школярів закуплять світловідбиваючі стрічки на одяг

15 грудня на засіданні 24 сесії Житомирської міськради депутати підтримали пропозицію міського департаменту освіти щодо купівлі світловідбиваючих стрічок на одяг для учнів. На це у програмі розвитку освіти передбачили 320 тисяч гривень.

Про це повідомляє Суспільне Житомир.

Зі слів Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, найближчим часом Верховна Рада планує на законодавчому рівні прийняти рішення про відповідальність за те, що діти ходять у темну пору доби без світловідбиваючих стрічок.

Міський департамент освіти просив для початку 320 тисяч гривень на закупівлю таких стрічок. За ці гроші планують купити 18 тисяч стрічок для дев’яти тисяч школярів, які навчаються офлайн.

За словами, очільника департаменту Валентина Арендарчука, стрічки учні мають одягати на рукави – по одній на кожен рукав. Вартість однієї стрічки – 18 гривень, комплект обійдеться у 36 гривень.

Бюджетна комісія міськради запропонувала виділити для початку 100 тисяч гривень на купівлю стрічок, а потім за потреби довиділити решту грошей. Також під час обговорення від депутатів лунали пропозиції щодо того, аби діти на уроках праці самі пошили собі ці стрічки.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин