Сьогодні у Житомирі в ліцеї № 21 відкрився розмовний клуб «Закохуємося в українську».
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Розмовний клуб із вивчення української мови працюватиме для учнів 1-4 класів з усього міста.
«Наш клуб спрямований на «живе» спілкування дітей українською мовою. Головний акцент ми робимо для внутрішньо переміщених діток. Діти зможуть спілкуватися з носіями української мови, їм буде цікаво, весело і вони краще навчаються, якщо це відбувається у грі. Всі завдання створенні в ігровій формі», — розповідає Тетяна Богаторчук, вчителька початкових класів ліцею №21.
Клуб працюватиме щосереди з 14:00 (вул. Святослава Ріхтера, 6А).
![У Житомирі діти закохуються в українську 1 IMG 20221109 171835 419](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221109_171835_419-1024x682.jpg)
![У Житомирі діти закохуються в українську 2 IMG 20221109 171818 054](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221109_171818_054-1024x682.jpg)