Український тризуб вишили школярі під час майстер-класу «Національні символи у вишивці». Захід відбувся у ліцеї № 23.
Про це повідомляє Департамент освіти Житомирської міської ради.
Під час заняття керівниця гуртка Алла Брега розповідала дітям, що у вишитих орнаментах зашифровано надбання поколінь, а синьо-жовтий прапор та герб нині мають особливе значення для кожного українця.
“Наше право жити під цими кольорами зараз виборюють захисники України на суші, у воді та в повітрі! І ми щиро дякуємо їм за це!” – йдеться в повідомленні.
![У Житомирі діти вишива ли тризуб 1 photo1672995822 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/photo1672995822-1-1024x768.jpeg)
![У Житомирі діти вишива ли тризуб 2 photo1672995822](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/photo1672995822.jpeg)
![У Житомирі діти вишива ли тризуб 3 photo1672995822 3](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/photo1672995822-3-1024x768.jpeg)
![У Житомирі діти вишива ли тризуб 4 photo1672995823](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/photo1672995823-1024x768.jpeg)