У Високівській громаді перевірили підготовку до навчального року

Незабаром стартує новий навчальний рік, який відбуватиметься у складних умовах війни та епідемії коронавірусу. Сьогодні за дорученням голови Житомирської районної військової адміністрації заступник голови Людмила Заворотнюк відвідала Високівську громаду та провела обстеження бомбосховищ.

Про це повідомляють у Житомирській РВА.

На всіх нас лежить велика відповідальність за організацію освітнього процесу та створення безпечних умов. Адже безпека дітей – найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до нового навчального року“,- йдеться в повідомленні.

Відновлення навчально-виховного процесу в умовах режиму воєнного стану не можливе без наявності у будівлі або поблизу неї сховищ чи укриттів, де учні та освітяни можуть заховатися у випадку небезпеки.

Так, з метою безпечного перебування вихованців у стінах освітніх закладів Високівська громада приклала чимало зусиль для підготовки безпечного навчального процесу:

  • розроблено та доведено до відома всіх – учнів, батьків, працівників – алгоритм дій на випадок повітряної тривоги;
  • зазначено схему руху до укриття;
  • створено умови для перебування в укритті учнів та працівників;
  • вивчено думку батьків щодо форми навчання їх дітей.

Наше головне завдання – створити максимально безпечні умови для дітей, і ми докладаємо до цього максимум зусиль“, – наголосила Людмила Заворотнюк.

FB IMG 1660830097794

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин