Діти з Творчої майстерні Тетерівської бібліотеки щиро бажають допомогти нашим військовим на передовій! Для цього вони разом з керівником майстерні Наталією Савченко розписали у стилі Петриківського розпису еко-торбинки.
Про це розповідають у Тетерівській громаді.
“Мріючи про нашу Перемогу, бажаючи скорішого повернення додому своїх тат, братиків, дідусів та усіх Українських героїв, вони своїми рученятами наповнили ці торбинки добром, посмішками та надією”, – йдеться у сюжеті Суспільного.
“А ми пропонуємо Вам долучитись до доброї справи і придбати торбинки під час БЛАГОДІЙНОГО АУКЦІОНУ, який проходитиме на сторінці Відділу культури і туризму Тетерівської сільської ради з 9 по 16 серпня 2022 року. Початкова ціна першої торбинки 500 грн., мінімальна ставка 100 грн. Свої ставки зазначайте в коментарях під постом“, – запрошують представники громади.
По закінченню аукціону організатори зв’яжуться з переможцем і нададуть рахунок (ГО “Волонтери Полісся”) для оплати та домовляться про передачу лоту.
Нижче – фото першого лоту.
![У Тетерівській громаді стартує благодійний аукціон 1 298407251 2094111180768560 7159001682593116293 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/298407251_2094111180768560_7159001682593116293_n.jpg)
![У Тетерівській громаді стартує благодійний аукціон 2 298588634 2094111297435215 4145749482855877058 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/298588634_2094111297435215_4145749482855877058_n-768x1024.jpg)