У Семенівській громаді запрацювала поліцейська станція 

11 серпня у Семенівській територіальній громаді офіційно розпочала роботу 49-та на Житомирщині поліцейська станція. Понад 5 тисяч жителів 14 сіл, що входять до її складу, віднині матимуть можливість безпосередньо у с. Хажині звернутись у разі потреби до дільничного офіцера. А уже найближчим часом стартує і конкурс для відбору офіцера громади.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для нас це важлива подія, ми готувались до неї давно. Війна внесла у наші плани корективи, але ми сподіваємось, що усе задумане реалізуємо для блага і безпеки громади, – розповіла голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк.

Меморандум про співпрацю ГУНП в області з цією громадою був підписаний ще на початку лютого, але реалізацію його зобов’язань через воєнні дії в Україні довелось відтермінувати.

Питання безпеки є пріоритетними і робота поліцейської станції, а згодом і офіцера громади, без сумніву, є важливими елементами для їх вирішення. Щиро вдячні громаді за підтримку наших ініціатив та участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», – сказав заступник начальника ГУНП Артем Лисогор, вручаючи Подяку Головного управління НП очільниці Семенівської сільської ради.

Поліцейська станція розташована у приміщенні поштового відділення. Тут виділено два кабінети, де проведено ремонт. Вони облаштовані меблями та укомплектовані комп’ютерною технікою, є затишний куточок для роботи з дітлахами. До речі, юні вихованці місцевого будинку культури привітали гостей віршованими рядками, що прозвучали особливо щемливо та хвилююче з дитячих вуст.

Найчастіше люди звертаються із побутовими питаннями: суперечки з сусідами, конфлікти у родинах, зловживання алкоголем, крадіжки якісь вагомі – рідко, – розповідає дільничний офіцер Леонід Марчук. – А оскільки я працюю на цій дільниці уже більше 12 років, то і я знаю практично усіх жителів, і мене теж. Тому телефонують і удень, і буває уночі.

Ця громада межує з сусідньою Вінницькою областю і її особливістю є протяжність міжнародної автодороги Висуповичі-Житомир-Могилів-Подільський, уздовж якого розташовані більшість сіл. Наявність системи відеоспостереження значно допомагає і у попередженні правопорушень, особливо у сфері безпеки дорожнього руху, і в їх розкритті або встановленні причетних до тих чи інших подій.

У планах громади збільшити мережу візуального спостереження та створити ще одну поліцейську станцію в одному з найбільш віддалених сіл.

Маємо добру співпрацю з дільничним офіцером. Громада наша згуртована, цілеспрямована та наполеглива. Після 24 лютого прийняли до 400 вимушених переселенців, більшість тоді була з Київщини. Нині у нас знайшли прихисток родини з Луганщини, Харківщини, Запорізької області та інших регіонів. Створюємо комфорт, допомагаємо, підтримуємо і словом, і ділом. Попереду холодна пора року, тож готуємось ще приймати людей. Звісно, що у нинішній ситуації безпекові питання – понад усе, – підсумувала Наталія Семенюк.

usi
marchuk dity
lesia dity

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин