«Be active night Famalicão» — у португальському місті-побратимі бігли на підтримку Житомира.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Жителі Португальського Віла-Нова-де-Фамалікан пробігли на підтримку учнів упродовж акції «Back to school».
Дружній Фамалікао підтримував Житомир цьогоріч 4 вересня під час міжнародного забігу. Ідея настільки сподобалася фамаліканцям, що муніципалітет вирішив організувати масштабний забіг. Участь у заході «Be active night Famalicão» взяли 1 800 людей. Бігли під гаслом — «Back to School – Supporting Children in Ukraine».
«Тисячі людей бігли з українськими прапорами! Захід був сповнений такими емоціями, а у повітрі постійно лунало: «Ми з Україною!», — написали португальські друзі нашого міста.
![У Португалії бігли на підтримку житомирських дітей 1 307861122 400013385637208 3608090125707356315 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307861122_400013385637208_3608090125707356315_n-1024x681.jpg)
![У Португалії бігли на підтримку житомирських дітей 2 309322362 400018148970065 6229450888481530026 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309322362_400018148970065_6229450888481530026_n-1024x683.jpg)
![У Португалії бігли на підтримку житомирських дітей 3 309253564 400018072303406 5258214783350697558 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309253564_400018072303406_5258214783350697558_n-1024x683.jpg)
![У Португалії бігли на підтримку житомирських дітей 4 309263480 400018008970079 6239137588227526719 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309263480_400018008970079_6239137588227526719_n-1024x683.jpg)