У Новогуйвинській громаді активно працюють над залученням інвестицій

У Новогуйвинській громаді велику увагу приділяють залученню інвестицій. Серед крайніх здобутків – те, що селищний бюджет отримуватиме від оренди приміщення 18 тис. грн та від оренди водної споруди 55 тис. грн. щомісяця.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету ради 20 жовтня.

Як повідомив секретар Новогуйвинської селищної ради Олександр Ловинюк, сума 55 тис грн за оренду подібного водного об’єкта є безпрецедентною – найвищою на рівні області. Вперше було проведено відкритий електронний аукціон. Стартова ціна на аукціоні була 500 грн. І ось вдалося вийти на суму в 55 тис. грн для бюджету громади щомісяця.

“Наше завдання – створення сприятливих умов для інвесторів, аби вони приходили в нашу громаду, створювали тут підприємства, заклади з якісними послугами для населення. У пріоритеті – створення нових робочих місць для жителів наших сіл та селищ. Звісно, ми не можемо змусити підприємців, однак ведемо перемовини, робимо все, аби створити привабливі умови, щоб вони мали бажання разом з керівництвом громади, небайдужими депутатами, місцевими жителями розвивати громаду на благо наших співгромадян”,- сказав у коментарі Zhytomyr.org секретар ради Олександр Ловинюк.

Також під час засідання обговорили актуальне питання про готовність до опалювального сезону. Члени виконкому заслухали керівників комунальних підприємств, очільників сфери освіти та культури. Загалом, селищна рада до зими готова. А поточні питання намагаються оперативно вирішувати, аби діти та дорослі жителі могли навчатися, працювати в комфортних і безпечних умовах, а також вчасно отримувати якісні послуги.

Крім цього, члени виконкому прийняли рішення про надання компенсації з селищного бюджету особам з інвалідністю І та ІІ групи по зору на оплату за газопостачання.

Обговорили й ряд інших питань, що стосувалися цивільного захисту, прав дітей тощо. Майже всі питання приймалися одноголосно та більшістю голосів. Це свідчить про злагоджену роботу, що надзвичайно важливо у такий непростий для України час.

Як ми повідомляли, у Глибочицькій громаді триває капітальний ремонт мосту.

IMG 1637
photo1666291162 1
IMG 1622 1
IMG E1607
IMG E1583
IMG 1633
photo1666291162 2
IMG E1664

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин