У Житомирському обласному краєзнавчому музеї 27 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.
Участь у заході взяли заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, т.в.о. голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник Управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко, а також представники сфери культури та туризму області, Поліського національного університету, співробітники Житомирського обласного краєзнавчого музею, громадськість.
Як повідомляють у Поліському національному університеті, в рамках святкового зібрання, подяками управління культури та туризму Житомирської ОВА були нагороджені, зокрема, й представники цього навчального закладу. А саме: доцент кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету Світлана Тищенко; асистентка кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету Анна Осіпчук.
Під час урочистостей присутнім було продемонстровано елемент з Національного переліку об’єктів нематеріальної культурної спадщини України — приготування обрядової страви «Крупки» від Андрушівської територіальної громади. Учасники заходу мали змогу посмакувати унікальною стравою Житомирщини.
Крім того, цього дня у Житомирському обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Гастроспадщина Житомирщини: переосмислення».
Як ми повідомляли, нещодавно в Кмитівському музеї образотворчого мистецтва ім. Йосипа Буханчука влаштували батл на кращий борщ.
До теми: У Поліському національному університеті з’явилася лабораторія музеєзнавства
Фото: polissiauniver.edu.ua
![У музеї смакували унікальною стравою Житомирщини 1 DSC09542 768x513 2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/DSC09542-768x513-2.jpg)
![У музеї смакували унікальною стравою Житомирщини 2 DSC09755 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/DSC09755-768x513-1.jpg)
![У музеї смакували унікальною стравою Житомирщини 3 DSC09745 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/DSC09745-768x513-1.jpg)
![У музеї смакували унікальною стравою Житомирщини 4 DSC09168 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/DSC09168-768x513-1.jpg)