У музеї смакували унікальною стравою Житомирщини

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї 27 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Участь у заході взяли заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, т.в.о. голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник Управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко, а також представники сфери культури та туризму області, Поліського національного університету, співробітники Житомирського обласного краєзнавчого музею, громадськість.

Як повідомляють у Поліському національному університеті, в рамках святкового зібрання, подяками управління культури та туризму Житомирської ОВА були нагороджені, зокрема, й представники цього навчального закладу. А саме: доцент кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету Світлана Тищенко; асистентка кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету Анна Осіпчук.

Під час урочистостей присутнім було продемонстровано елемент з Національного переліку об’єктів нематеріальної культурної спадщини України —  приготування обрядової страви «Крупки» від Андрушівської територіальної громади. Учасники заходу мали змогу посмакувати унікальною стравою Житомирщини.

Крім того, цього дня у Житомирському обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл  «Гастроспадщина Житомирщини: переосмислення».

Як ми повідомляли, нещодавно в Кмитівському музеї образотворчого мистецтва ім. Йосипа Буханчука влаштували батл на кращий борщ.

До теми: У Поліському національному університеті з’явилася лабораторія музеєзнавства

Фото: polissiauniver.edu.ua

DSC09542 768x513 2
DSC09755 768x513 1
DSC09745 768x513 1
DSC09168 768x513 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин