У громадах Житомирської області організували містечка професій

12 серпня – Міжнародний день молоді. Україна вперше святкує це свято разом з іншими країнами Європи. Воно дуже важливе для нашої держави. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. А щоб допомогти молоді зробити правильний професійний вибір, справжнє містечко професій відкрилося цього дня у смт Новогуйвинське Житомирського району.

Про це повідомляють у прес-службі ДСНС області.

Так працівники різних структур вітали молодь. Рятувальники, патрульні поліцейські, працівники ювенальної превенції, кінологічної служби та представники Червоного Хреста демонстрували дітям особливості своєї роботи. Цікаві ігри та конкурси були організовані для юних відвідувачів.

Рятувальники поговорили з молоддю про вибухонебезпечні предмети, застерегли від надмірної допитливості у цьому питанні та нагадали, як діяти при знаходженні небезпечної знахідки. Надзвичайники також продемонстрували дітворі пожежно-рятувальну техніку та бойове спорядження. Цікавим моментом для дітвори стало гасіння умовної пожежі. А наприкінці запросили усіх присутніх підлітків вступати до лав ДСНС.

Працівники Національної поліції в свою чергу розповіли дітлахам про правила поведінки та заходи безпеки у громадських місцях, транспорті, у різних закладах і під час відпочинку. Діти з цікавістю приймали участь в естафеті, одягали бронежилет, каску, а також спробували себе у ролі водія наряду реагування, вмикали сирену та розмовляли по радіостанції. Одночасно фахівці Червоного Хреста навчали дітей правилам надання першої медичної допомоги та проводили конкурси на знання медичної справи.

У цей святковий, переповнений позитивними емоціями день діти відчули себе справжніми героями. Аналогічний захід відбувся цього дня також для учнів Зарічанської гімназії Станишівської сільської ради.

FB IMG 1660314734717
FB IMG 1660314726424

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин