У Гадзинській гімназії Глибочицької громади запрошують усіх бажаючих долучитися до створення віртуальної книги спогадів та побажань – поділитися своїми незабутніми моментами шкільного життя.
Як повідомляють у Гадзинській гімназії, це можна зробити, заповнивши гугл-форму за посиланням. Заповнити форму можна до 10 жовтня.
“Цьогоріч ми мали відзначати 55-річчя Гадзинської гімназії… Планували організувати грандіозне свято, зібрати велику дружню родину учнів, батьків, вчителів, випускників, гостей… Але зараз, коли наші герої віддають свої життя заради нас, нашого майбутнього – не на часі веселощі й святкування…”, – кажуть у Гадзинській гімназії.
У навчальному закладі обіцяють обов’язково зустрітися всі разом, щоб відсвяткувати перемогу і День народження рідної школи.
![У Глибочицькій громаді збирають спогади до ювілею гімназії 1 240425693 824568161553484 1573738384719674812 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/240425693_824568161553484_1573738384719674812_n-1024x1020.jpg)