У Гадзинській гімназії (Глибочицька громада) розпочав роботу літній пришкільний табір.
“Цей день ми провели в стилі піратської вечірки. На подвір’ї гімназії лунав щасливий дитячий галас, діти брали участь у веселих розвагах, танцювальних батлах, смішних конкурсах, іграх”,- розповідають у навчальному закладі.
За словами учасників, було дуже помітно, що всі (і учні, й вчителі) дійсно скучили за таким активним відпочинком.
Представники громади дякують “Благодійному фонду “Рідні” (м. Львів) за організацію роботи табору. Всі витрати, пов’язані з харчуванням, придбанням канцтоварів тощо взяли на себе “Рідні”. А ще для працівників соціальної служби Глибочицької сільської ради, представники благодійного фонду провели змістовний тренінг.
![У Глибочицькій громаді стартував літній табір 1 FB IMG 1660125637259](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660125637259-1024x768.jpg)
![У Глибочицькій громаді стартував літній табір 2 FB IMG 1660125644412](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660125644412-1024x768.jpg)
![У Глибочицькій громаді стартував літній табір 3 FB IMG 1660125640989](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660125640989-1024x768.jpg)