У соцмережах діляться досягненнями жителів села Гадзинки Глибочицької громади зі створення парку (скверу) у центрі села.
“Це давня мрія кожного жителя села, яка вже має свою історію. Але не буду вдаватися в минуле і розповім лише те, що зроблено за останні дні”,- розповідає секретар Глибочицької сільської ради Віталій Шпаківський.
За його словами, завдяки другові громади та ідейнику Віталію Сівку, жителям подарували дуже багато саджанців красивих і цінних рослин. Цим завдячують благодійникам.
Паралельно, як розповідають, архітектор Наталія Тичина з розумінням та оперативно зробила детальне планування території. А комунальне підприємство “Полісся – Сервіс” підготувало ділянку для роботи і допомогло привезти розсаду.
І нарешті, традиційно, найактивніші жителі селі зібралися разом на толоку і повністю засадили майбутній парк, щоб за зиму він укоренився.
“Кожен зміг докласти частинку свої душі в цей чудовий парк для майбутніх поколінь”,- каже Віталій Шпаківський.
![У Глибочицькій громаді разом створили сквер 1 IMG 20221004 123609](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221004_123609-1024x546.jpg)
![У Глибочицькій громаді разом створили сквер 2 IMG 20221004 123537](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221004_123537-1024x564.jpg)
![У Глибочицькій громаді разом створили сквер 3 IMG 20221004 123628](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221004_123628-1024x551.jpg)