У фазанарії на Житомирщині з’явилось 300 пташенят

image 4

Народження пташеня фазана вдалося зафіксувати у Пилипівському лісництві на Житомирщині.

Про це повідомляє Столичний лісовий офіс.

“Днями у фазанарії філії «Коростенське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» з’явилося 300 пташенят, а всього від початку року тут вже підростає близько 500 малят фазанів. У планах лісівників до кінця року отримати 1500 нових пернатих мешканців. Цьогорічне поповнення – результат роботи наших фахівців по відтворенню та збереженню популяції фазанів у області”, – йдеться в повідомленні.

Минулоріч у фазанарії звели другий великий вольєр. У птахів з’явилося ще більше простору, що покращило умови їх утримання та розмноження. Як результат – маточне поголів’я збільшилося удвічі порівняно з 2022 роком. Торік вперше запустили повний цикл вирощування фазанів – від інкубації яєць до випуску птахів у природу. А нещодавно придбали другий інкубатор, що дозволить подвоїти кількість птахів. Нині у вольєрах налічується понад 400 самок фазанів.

Вирощування фазанів потребує ретельного догляду. Після вилуплення з інкубатора пташенят на кілька тижнів переселяють у брудер – спеціальний короб, де підтримується комфортна для них температура. Згодом температуру знижують, щоб пташенята поступово звикали до умов вольєра. Коли фазани підростуть, частину з них випустять у дику природу, а частину – реалізують іншим мисливським господарствам.

Джерело: Субота

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин