У Черняхові музиканти співають просто неба заради збору коштів для ЗСУ. Творча команда під керівництвом Олексія Кривошеї виконує популярні українські пісні, зокрема і пісні про армію.
“Дякуємо всім, хто долучається, разом ми сила!!! Дякуємо, хто долучився і продовжує підтримувати наших військових черняхівських земляків!”,- звертається до небайдужих жителів Черняхівщини Олексій Кривошея.
Артисти продовжують збір коштів на придбання двох тепловізорів для трьох воїнів-черняхівців, які захищають Україну на Донеччині.
![У Черняхові музиканти співають задля підтримки ЗСУ 1 FB IMG 1659324467953](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659324467953-1024x473.jpg)