У Березівській громаді створюють сприятливі умови для розвитку бізнесу

7 серпня в частині приміщення Садківського старостинського округу жителька Березівської громади Світлана Бойденко відкрила власну справу. Жінка орендувала кімнату і облаштувала в ній перукарню за всіма сучасними вимогами.

Про це повідомляють у Березівській сільській раді.

Відтепер, у жителів Садок та окружних сіл немає потреби задля цього їхати в місто, вистоювати чергу та чекати, поки їм наведуть красу. А ще робоче місце майстрині – це додатковий дохід в скарбничку бюджету своєї громади.

Пані Світлана висококваліфікований фахівець своєї справи широкого профілю, з великим досвідом роботи, технолог-колорист, яка виконує усі види перукарських послуг: чоловічі, жіночі та дитячі стрижки, фарбування, кератин та ботокс волосся, весільні зачіски та інше. Тож представники сільської ради запрошують всіх охочих скористатися її послугами.

А поки жителі чекатимуть свого часу, тут можна пригоститися запашною ароматною кавою. До слова, у перукарні вистачає простору, аби облаштувати і місце для майстра манікюру. Тож, якщо є бажаючі, представники сільської ради будуть раді сприяти у цьому. Як і всім іншим, хто захоче офіційно відкрити і свою справу в інших селах громади. Обіцяють: місця в адмінприміщеннях старостинських округів вистачить усім, головне – бажання.

Березівська сільська рада запрошує до співпраці та закликає не боятися відкривати власний бізнес, створювати нові робочі місця, розвивати громаду та підтримувати місцевий бюджет справною сплатою податків.

a3e88bee80d52950df99f89cd1e04fd0 1
5b9e0d40e6f3eb196d437fe5fe8ec485
20157f296aff89cc93e00cf0d0fb0f5d

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин