За п’ять діб піротехніки ДСНС області знищили вибухонебезпечні предмети минулих війн та сучасності.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Зокрема, під час проведення земельних робіт у м. Коростишів Житомирського району селяни знайшли авіаційну бомбу часів Другої світової війни.
А поблизу с. Березівка Березівської територіальної громади того ж району селяни під час збирання грибів виявили два артилерійських снаряди часів минулих війн.
Крім того, у Житомирському районі поблизу с. Зелена Поляна Пулинської територіальної громади місцевий житель також знайшов застарілий артснаряд.
Також у ході обстеження території Ушомирської територіальної громади Коростенського району поблизу с. Веселівка піротехніками ДСНС було виявлено та вилучено 1 постріл гранотометний, мінометну міну та 28 артилерійських снарядів. Небезпечні знахідки було знешкоджено у спеціальному відведеному для цього місці.
![У Березівській громаді грибники виявили два снаряди 1 photo16667202853](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/photo16667202853-683x1024.jpeg)
![У Березівській громаді грибники виявили два снаряди 2 photo16667202851 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/photo16667202851-1.jpeg)
![У Березівській громаді грибники виявили два снаряди 3 photo1666720285](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/photo1666720285.jpeg)