У Березівській громаді активно взялися за сортування сміття

Проблема утилізації відходів знайома не тільки Україні, а й всьому світу. Кожна держава вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових законів та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась боротьба з відходами, – сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян.

Роздільний збір сміття для європейців та мешканців інших розвинених країн – повсякденна справа, як похід до магазину за продуктами. Ми щиро віримо, що з часом і україніці навчаться робити це самовіддано, адже не секрет, що в нашій країні дуже малий відсоток людей, що дійсно його сортують.

Цим питанням активно займаються у Березівській громаді Житомирського району.

Зокрема, жителі Березівка-1 вже помітили, що поруч зі звичайними баками для сміття в них з’явилися і контейнери для сортування відходів, які можуть бути піддані вторинній переробці. Березівська сільська рада та БКПП «Каскад» закликають своїх жителів не ігнорувати нововведення і відсортовувати склотару, алюмінієві бляшанки, пет-пляшки та пляшки з-під побутової хімії саме сюди.

Сьогодні в сільській раді продовжується робота над тим, аби вже зовсім скоро такі ж контейнери були встановлені в усіх інших населених пунктах громади.

Давайте разом вчитися культурі сортування сміття та на власному прикладі навчати цьому своїх дітей. Адже лише спільними зусиллями ми досягнемо поставленої мети“, – закликають у Березівській сільській раді.

31bfe8eacc35d36489b4812b457f9326

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин