У Березівській громаді активно ремонтують дороги

Війна внесла свої корективи в покращення та розвиток інфраструктури Березівської громади. Багато робіт довелося зупинити в силу всім відомих обставин, головна з яких — відсутність фінансування, обмеженого введенням воєнного стану в державі. З часом обмеження на деякі види робіт були послаблені, тож нарешті в громаді отримали змогу проводити довгоочікуваний ремонт доріг — один із пріорітетних напрямків у роботі сільської ради.

Про це повідомляють у Березівській громаді.

Стартував ремонт з Іванівського старостинського округу. Далі приступили до населених пунктів Василівського старостинського округу.

“Роботи виконуються силами працівників відділу житлово-комунального господарства та власною технікою, якою за понад рік роботи новоствореної громади вдалося поповнити власний автопарк. А це і автогрейдер ДЗ-143, і навантажувач JCB-435, і самоскид SHACMAN, і екскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER, що дозволяє суттєво економити кошти місцевої казни при виконанні вищезгаданих та інших ремонтних робіт. У майбутньому громада планує закупити для ремонту доріг асфальтоукладач, що дасть змогу власними силами проводити капітальний ремонт дорожнього полотна з використанням асфальтового покриття”, – йдеться в повідомленні.

Загалом по Іванівському старостату зроблено 10 вуличних доріг та 2 провулки. Зокрема, ремонтом охоплено вулиці: Зелену, Зоряну, Миру, Фруктову, Садову, Сонячну, Волошкову, Пушкіна, Молодіжну, Лісову та два провулки Молодіжний І та ІІ.

“Проте, це ще не всі вулиці, які потрібно було відремонтувати. При закупівлі щебеневих сумішей було прораховано та закуплено орієнтовну потребу матеріалу. У ході робіт на деякі дороги затребувалось більше від запланованого. Прийнято було рішення «не розпорошувати» матеріал, а відремонтувати хоч і менше, але вже до ладу. Тож закупленого щебеню на всі вулиці не вистачило. Їх ремонт заплановано на наступний рік. Це, зокрема, вулиці: Польова, Соснова, Вишнева, Каштанова та провулок Лісовий І”, – пояснюють у громаді.

У сільській раді зауважують, що поточний ремонт вулиць із застосуванням щебеневих сумішей різної фракції забезпечить собою в подальшому хорошу будівельну «подушку» під проведення асфальтування цих доріг.

1 16
1 11

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин