У День молоді в Житомирі відбувся “Патріотичний поетично-пісенний марафон”, який організували формація “ЛІТтера – бібліотеки міста Житомира” та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
Про це розповів співорганізатор та ведучий заходу Олег Климчук.
“Дуже радий бачити друзів, поетів, громадських діячів, які активно працюють на інформаційно-культурному фронті. Особливо втішений молодими поетами і поетесами”, – сказав Олег Климчук.
![Творчі житомиряни зібралися на поетично-пісенний марафон 1 299116490 3479647228934680 8692481442170253753 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/299116490_3479647228934680_8692481442170253753_n-1024x768.jpg)
![Творчі житомиряни зібралися на поетично-пісенний марафон 2 299270820 3479646785601391 212207034171407472 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/299270820_3479646785601391_212207034171407472_n.jpg)
![Творчі житомиряни зібралися на поетично-пісенний марафон 3 299292250 3479651245600945 4500533946537933425 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/299292250_3479651245600945_4500533946537933425_n-1024x1024.jpg)