Талановиті житомирські співаки Божена Вознюк та Артем Фесько разом з іншими представниками активної молоді стали стипендіатами Житомирської обласної військової адміністрації.
Про це повідомили представники Благодійного фонду “Надія Є”, які привітали творчо обдарованих, патріотично свідомих, благодійних активістів з гідною відзнакою та побажали творчих успіхів.
“Від імені нагороджених вихованців висловлюю щиру вдячність управлінню національно-патріотичного виховання, молоді та спорту за плідну співпрацю та доброзичливість”,- сказала очільниця БФ “Надія Є” Надія Юшкевич.
![Талановиті житомиряни стали стипендіатами Житомирської ОВА 1 FB IMG 1660388574227](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660388574227.jpg)
![Талановиті житомиряни стали стипендіатами Житомирської ОВА 2 FB IMG 1660388567980](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660388567980.jpg)