Степану сьогодні 8. Він мріяв відсвяткувати День народження у … житомирському тролейбусі! А ще — було побажання проїхати у кабіні з водійкою Іриною. З жінкою Степан познайомився через YouTube. Саме там хлопчик знайшов сюжет про новий житомирський тролейбус.
Про це повідомляють у Житомирській міській раді.
Мама Степана — журналістка «1+1» Неллі Ковальська.
«Степан — особливий – він дитина з аутизмом. В таких дітей дуже часто є така штука, як особливий інтерес, він цікавиться постійно різними речами, конкретно знає як правило про це все. Його зацікавив транспорт – київське метро і житомирський тролейбус», — каже Неллі.
Привітати Степана приїхали і колеги мами зі «Сніданку з 1+1».
![Син відомої журналістки відсвяткував День народження у житомирському тролейбусі 1 FB IMG 1662130917649](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662130917649-1024x818.jpg)