Соліст рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук влаштував концерт для житомирських десантників. Для цього він приїхав майже на передову, що на Донеччині, де наразі захищає незалежність України 95-а окрема десантно-штурмова бригада.
Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.
Замість концертного залу – укриття, а всю музичну апаратуру замінила одна звичайна гітара. І не зважаючи на все це, зустріч пройшла у теплому і дружньому колі.
Як розповів сам Вакарчук, для нього честь виступати перед воїнами 95-ї бригади. Він з радістю приїздить до підрозділу, щоб трохи розважити та підняти моральний дух військовим.
![Святослав Вакарчук влаштував концерт для житомирських десантників 1 318088000 1182321526036472 2026027313750995960 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/318088000_1182321526036472_2026027313750995960_n-1-1024x590.jpg)