«Залізні друзі»: Укрзалізниця запускає програму лояльності для пасажирів

Відтепер для тих, хто регулярно обирає залізницю для своїх подорожей, започаткували програму «Залізні друзі»: кожен кілометр подорожі перетвориться на «обіймашки» від Укрзалізниці, які можна накопичувати та отримувати за це приємні подарунки.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

“Після 24 лютого на борту українських поїздів не лишилося «випадкових пасажирів»: залізниця для багатьох стала дорогою життя, ми всі стали ближчими, бо у найважчі моменти ми завжди були – і є – поруч”, – йдеться в повідомленні.

У період з 12 січня по 31 березня 2023 року включно за свої перші 10 000 «обіймашок» пасажири отримають гарантовані подарунки від партнера першого етапу винагород – компанії Mastercard.

Перелік партнерів, бонусів та подарунків розширюватиметься поступово, про що Укрзалізниця сповіщатиме «Залізних друзів». Крім того, програма лояльності, учасником якої може стати кожен зареєстрований користувач мобільного застосунку Укрзалізниці, фіксуватиме й особисті рекорди залізничних мандрівників. Повні умови програми доступні за посиланням, а застосунок Укрзалізниці можна завантажити тут.

“Оновіть застосунок, подорожуйте більше залізницею та отримуйте винагороди! Нагадуємо, що в серпні минулого року Укрзалізниця у партнерстві з Mastercard запустила власний мобільний застосунок для продажу квитків та інформування пасажирів. Відтоді застосунок встановили понад 430 тисяч пасажирів, які придбали 800 000 квитків”, – розповідають в Укрзалізниці.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин