Степан Гіга зібрав аншлаг у Житомирі

У Житомирі з аншлагом пройшов концерт мегапопулярного Степана Гіги та гурту “Друзі мої”. Нині легенда української естради переживає період нового злету в творчості. Це був яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень.

«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», – співав артист, і щедро обдаровував своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.

Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім’янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист – завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий, він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради.

У творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні. Надзвичайно приємно, що сьогодні ці легендарні пісні в новому звучанні дуже «заходять» українській молоді.

Душевний концерт, на якому пролунали улюблені хіти, став запорукою гарного настрою для житомирян надовго.

ВІДЕО: Житомир. «Цей сон» на біс

Степан Гіга та гурт «Друзі мої»

Автор: Petro Dobromilsky

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин