Співачка Лєна Дарк відвідала свого брата Віктора Шевчука та його побратимів, які ось-ось відправляються в далеку дорогу боронити нашу країну.
Наша землячка доставила захисникам таку необхідну і своєчасну допомогу, що була надана небайдужими людьми, які завжди відкликаються на допомогу – представниками Хорошівської об’єднаної територіальної громади, Хорошівського ліцею, волонтерами, сусідами та рідними. Захисники вдячні волонтерам і всім людям доброї волі.
Також волонтери, друзі та рідні збирають кошти для купівлі авто для військових, яке їм зараз дуже потрібне, адже хлопців переводять у зону бойових дій. Деталі на особистій сторінці співачки Лєни Дарк (Шевчук) у Facebook.
![Співачка Лєна Дарк відвідала брата-захисника з побратимами 1 FB IMG 1659436497669](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659436497669-463x1024.jpg)