Співачка житомирянка Лєна Дарк вирушила в тур підтримки українських воїнів та подяки людям доброї волі.
Вчора артистка побувала в Закарпатській області, де разом з колегами-артистами дарувала чудовий настрій своїми запальними піснями нашим захисникам. Команда мистецької концертної програми «Мамина весна», до якої входить і наша землячка, виходили на сцену разом з артистами, які завітали з різних куточків України – Львів, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Мукачево, Одеса і Ужгород.
А сьогодні Лєна Дарк в рамках фестивалю «Мамина весна» приїхала з концертом в м. Кошице (Словаччина), аби висловити вдячність словацькому народу за підтримку українців у цей тяжкий для нас час.
![Співачка Лєна Дарк поїхала з концертом до Словаччини 1 FB IMG 1662294093644](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662294093644-1024x550.jpg)
![Співачка Лєна Дарк поїхала з концертом до Словаччини 2 FB IMG 1662294111793](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662294111793-756x1024.jpg)