Сьогодні в Житомирі виступатимуть артисти Харківської філармонії

Сьогодні, 16 грудня, о 18:30 Музичний фестиваль «Грудневі вечори» презентує програму «Музика єдності. Харків live».

Артисти Харківської філармонії зустрінуться з житомирською публікою і розповідатимуть свої історії крізь призму звучання скрипки, кларнета і фортепіано.

Органіст і піаніст Станіслав Калінін увесь час бойових дій знаходиться поруч зі своїм органом, бере участь у мистецьких акціях Харкова, як піаніст і ще активніше гастролює містами України, демонструючи українцям силу духу.

За кожної можливості грають для харківців у рідному місті і артисти Академічного симфонічного оркестру Харківської філармонії скрипаль Дмитро Амстібовський і кларнетист Ігор Титаренко.

У програмі «Музика єдності. Харків live» звучатимуть мініатюри європейських і українських композиторів, в тому числі й представників харківської композиторської школи.

“Щиро запрошуємо усіх на концерт! Єднаймося заради Перемоги!”,– звертаються до всіх шанувальників музики представники Житомирської обласної філармонії.

Квитки онлайн!

Як ми повідомляли, 21 грудня о 17.00 в малій залі Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера відбудеться концерт лауреата міжнародних конкурсів Ігоря Рябова. Концерт під назвою «Романтик та мислитель» присвячений до 175 річчя відвідування Ференцом Лістом України.

318434458 863800861417743 773583640822208814 n 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин