Сьогодні, 16 грудня, о 18:30 Музичний фестиваль «Грудневі вечори» презентує програму «Музика єдності. Харків live».
Артисти Харківської філармонії зустрінуться з житомирською публікою і розповідатимуть свої історії крізь призму звучання скрипки, кларнета і фортепіано.
Органіст і піаніст Станіслав Калінін увесь час бойових дій знаходиться поруч зі своїм органом, бере участь у мистецьких акціях Харкова, як піаніст і ще активніше гастролює містами України, демонструючи українцям силу духу.
За кожної можливості грають для харківців у рідному місті і артисти Академічного симфонічного оркестру Харківської філармонії скрипаль Дмитро Амстібовський і кларнетист Ігор Титаренко.
У програмі «Музика єдності. Харків live» звучатимуть мініатюри європейських і українських композиторів, в тому числі й представників харківської композиторської школи.
“Щиро запрошуємо усіх на концерт! Єднаймося заради Перемоги!”,– звертаються до всіх шанувальників музики представники Житомирської обласної філармонії.
![Сьогодні в Житомирі виступатимуть артисти Харківської філармонії 1 318434458 863800861417743 773583640822208814 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/318434458_863800861417743_773583640822208814_n-1.jpg)