Сьогодні День памʼяті захисників, які віддали життя за Україну

Сьогодні День памʼяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Насправді кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу.

На цьому наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний.

“Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом. На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі. Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формується нація, якими захоплюватиметься світ”, – сказав Головнокомандувач.

Генерал Валерій Залужний пообіцяв, що жодна жертва не стане марною – ЗСУ будуть продовжувати боротьбу до нашої Перемоги.

“Стоїмо зі щитом. Памʼятаємо всіх, хто на щитах. Вічна памʼять Героям!”, – звернувся до українців Головнокомандувач Збройних Сил України.

f6544f69 0e1f 4894 b386 0bdb2a3c0cd9

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин