Сесія Глибочицької сільської ради пройшла в укритті

Відбулася виїзна бюджетна сесія Глибочицької сільської ради, яка проходила в укритті Левківського ліцею. Перша сесія в укритті…

Про це повідомив секретар Глибочицької сільської ради Віталій Шпаківський.

Оскільки із зрозумілих технічних причин не було прямої трансляції в Ютубі, секретар коротко поінформував про найважливіші прийняті рішення.

“Програма соціально-економічного розвитку на 2023 рік. Крім заходів з оборони держави, про які ми не говоримо, першочерговими завданнями є будівництво укриттів у Глибочицькому ліцеї, Студеницькому ліцеї та Гадзинській гімназії. Наступним пріоритетом є капітальний ремонт доріг (асфальтне покриття)”, – розповів Віталій Шпаківський.

За його словами, бюджет на 2023 рік є достатньо оптимістичним і реалістичним, хоча розроблений за принципом тотальної економії. У зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, яке торкнулося кожної родини під час війни, депутати прийняли, ініційоване ними, безпрецедентне рішення – у 2023 календарному році безкоштовно харчувати усіх дітей у школах і садочках.

Також було затверджено ПКД на капітальний ремонт доріг. 7 доріг перейдуть на наступний рік з цього року і, крім цього, ще на 7 доріг затверджено ПКД на 2023 рік.

Крім цих питань, було розглянуто також земельні питання; надано матеріальну допомогу та ряд інших питань.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин