Секретар Глибочицької сільської ради отримав премію Президента

Секретарю Глибочицької сільської ради Віталію Шпаківському присуджено премію Президента України для молодих вчених.

Про це повідомляють на сторінці Гадзинської гімназії з посиланням на Комітет з Державних премій України.

Премією Президента України для молодих вчених 2022 року нагороджена робота “Екстремальні проблеми і алгебраїчно-аналітичні методи комплексного та гіперкомплексного аналізу”, представлена чотирма авторами, серед яких – Шпаківський Віталій Станіславович, доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту математики Національної академії наук України.

Віталій Шпаківський є депутатом, секретарем Глибочицької сільської ради.

“Автори проекту – молоді талановиті математики. Серед них двоє (Ірина Денега і Віталій Шпаківський) – доктори фізико-математичних наук. У доробку авторів розв’язання важливих і важких наукових проблем, над розв’язанням яких працювали математики усього світу протягом десятків років (зокрема, представлення моногенних функцій у комутативних алгебрах за допомогою аналітичних функцій комплексної змінної та встановлення оцінок добутків внутрішніх радіусів взаємно неперетинних областей у випадку як вільних, так і фіксованих полюсів відповіддних квадратичних диференціалів). У мене не має сумнівів, що усі завдання проекту будуть успішно виконані і отримані результати знайдуть важливі застосування в аналізі, математичній фізиці та суміжних прикладних дисциплінах”,- сказав у коментарі професор, доктор фізико-математичних наук Сергій Плакса.

Жителі Глибочицької громади вітають земляка з таким високим досягненням.

“Ви – наша гордість! Ми безмежно Вами пишаємося! Талановита людина – талановита у всьому! Так тримати!Нових досягнень та здобутків на благо нашої країни!”,- сказали в коментарі жителі громади.

FB IMG 1667057992558

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин