Рятувальники Житомирщини відтепер чергуватимуть у навчальних закладах. ВІДЕО

З 1 вересня у навчальних закладах Житомирщини розпочали чергування фахівці ДСНС. Вони надають методичну та практичну допомогу у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки, а також заходів цивільного захисту в закладах освіти.

Про це повідомляє Житомирська ОВА з посиланням на Головне управління ДСНС України у Житомирській області.

Варто пам’ятати, що після ретельного безпекового аудиту кожен заклад освіти обрав оптимальну форму освітнього процесу. Рятувальники постійно супроводжували всі етапи підготовки до складного навчального року і надалі будуть всебічно надавати допомогу з підтримання належного рівня безпеки дітей в умовах війни.

Також 1 вересня в окремих навчальних закладах області стартував «Єдиний урок з безпеки». Фахівці ДСНС доводили до підростаючого покоління найактуальніші теми сьогодення. Спілкувалися про важливість укриттів та дій у разі отримання сигналу «Повітряна тривога». Відпрацювали з персоналом закладів освіти та учнями молодших класів порядок дій при евакуації в сховище, виникненні пожежі та інших надзвичайних подій. Закріпили у підростаючого покоління знання з правил пожежної та мінної безпеки. На реальних прикладах сьогодення намагалися прививати дітворі відповідальність до власної безпеки та вимоги безпечного середовища.

Єдині уроки з безпеки пройдуть упродовж вересня в усіх навчальних закладах країни, аби роз’яснити дітям основні правила поведінки в умовах сьогодення.

Навчальний рік офіційно розпочався, а тому життя триває. Поки ЗСУ мужньо обороняє Україну, наші діти отримуватимуть освіту, щоб у майбутньому працювати й творити на благо Батьківщини. Рятувальники, у свою чергу, робитимуть усе від себе залежне, щоб навчальний процес проходив безпечно. У разі ж виникнення небезпеки – уміло відреагувати та запобігти лиху.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин