Президент України подякував усім, хто працював на місці ліквідації аварії в Броварах

Майже дев’ять годин тривала рятувальна операція у Броварах Київської області. На місці падіння вертольота ДСНС. До гасіння пожежі, пошуку і порятунку поранених, до першочергових слідчих дій були залучені сотні людей – рятувальники, працівники поліції, бійці Нацгвардії, медики, психологи, працівники СБУ.

Про це повідомив Президент України.

Володимир Зеленський подякував усім, хто був задіяний у цій рятувальній операції.

“Хочу зараз окремо подякувати вихователькам дитячого садочка, на територію якого впав цей вертоліт. Дякую за чіткі дії, за те, що виводили дітей. Дякую також звичайним мешканцям і мешканкам Броварів – які допомагали і дітям, і пораненим”, – сказав Президент.

25 людей були поранені – в тому числі 11 дітей. Загинули 14 людей, серед них – одна дитина.

Президент висловив співчуття всім, хто втратив рідних і близьких!

Службою безпеки України розпочато кримінальне провадження за фактом цієї страшної події.

“Сьогодні ж були ухвалені всі необхідні рішення щодо керівництва системи МВС. Ми втратили людей, які були професіоналами, патріотами і надійними керівниками. Міністр Денис Монастирський, Євгеній Єнін, їхні колеги, які загинули в катастрофі, – це не ті люди, яких можна легко замінити. Дійсно велика втрата для держави”, – сказав Президент.

Володимир Зеленський сказав, що щойно будуть встановлені чіткі факти стосовно того, що саме призвело до катастрофи, – нададуть цю інформацію.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин