Президент нагородив лісівника з Житомирщини орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Олександр Чорновол, лісничий Давидківського лісництва Народицького спеціалізованого лісового господарства, отримав від Президента України Володимира Зеленського орден “За мужність” ІІІ ступеня.

Нагородження відбулося з нагоди Дня Незалежності України, відповідно до Указу Президента.

З початку війни, у лютому, Олександр одразу вступив до тероборони Народицької громади Житомирщини. Як досвідчений лісівник, який знає чи не кожну лісову стежку на півночі області, він став провідником для наших військових. Проявивши неабияку мужність та героїзм, Олександр Чорновол разом зі своїми побратимами здійснював розвідку місць дислокації ворожих російських військ, прокладав маршрути для їх обходу. Під час однієї з розвідувальних операцій група натрапила на російський блокпост.

Вразивши рашистський БТР, хлопці змогли без втрат вийти на безпечну локацію.

Коли у березні росіянами була пошкоджена лінія електропередач Чорнобильської АЕС, що забезпечувала живлення системи охолодження ядерного палива, наш лісівник постійно проводив групи електриків-ремонтників, які допомогли запобігти ядерній катастрофі.

До того ж, Олександр особисто організував евакуацію працівників та документів Давидківського, Заліського та Радчанського лісництв.

Житомирщина і вся країна може пишатися Олександром Чорноволом. Такі, як він, є провідниками перемоги України. Дякуємо за героїзм!

Як ми повідомляли, на півночі Житомирщини, у Народицькому лісгоспі, на протитанковій міні знову підірвався службовий автомобіль лісової охорони.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин