Представники Житомирщини стали переможцями чемпіонату світу з пара-армрестлінгу

Спортсмени з Житомирщини стали переможцями чемпіонату світу з пара-армрестлінгу серед спортсменів з порушеннями зору і ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це повідомляє Суспільне Житомир.

В перший день змагань 19 жовтня вони завоювали дві золоті, срібну та дві бронзові нагороди. Також перемога – в активі ветерана спорту, – повідомив Суспільному очільник Житомирського регіонального центру з фізкультури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” Юрій Панасюк.

19 жовтня спортсмени змагалися на ліву руку. Чемпіонами світу стали спортсмен на візку з Коростеня Олександр Палєха, він змагався у ваговій категорії 75 кілограмів. Також золоту нагороду чемпіонату світу виборола Олеся Бессальнова з Новограда-Волинського, спортсменка з порушенням зору, вагова категорія 60 кілограмів.

Срібна призерка – житомирянка Альона Горніч. Спортсменка має ураження опорно-рухового апарату, змагалася в категорії 65 кілограмів.

Бронзові нагороди чемпіонату світу вибороли Олександр Хіміч, спортсмен з порушенням зору, житель села Троянів Житомирського району, вагова категорія 90 кілограмів, та Генадій Данюк з Новограда-Волинського. Спортсмен має ураження опорно-рухового апарату, виступає у ваговій категорії 85 кілограмів.

Крім того, чемпіоном світу серед ветеранів став Віктор Захарчук, спортсмен та тренер з міста Новограда-Волинського.

20 жовтня спортсмени змагаються на праву руку.

О 16.30 розпочалися фінальні поєдинки чемпіонату світу, і ми чекаємо на гарну інформацію.

Загалом на 24 чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу, який проходить в Туреччині, від Житомирщини у складі національної збірної України виступають 12 спортсменів. Всього у змаганнях беруть участь одна тисяча 450 спортсменів із 54 країн світу.