Представники житомирського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру колективу КП “Житомирводоканал”.
Про це повідомляють у телеграм-каналі підприємства.
Директор водоканалу Роман Ілик, вітаючи скаутів з прийдешніми святами, розповів, що 30 років тому він також був представником “Пласту”, організації, яка, починаючи з 1988-го року, поширює вогонь з Вифлеєму, місця народження Ісуса Христа, як символ надії, добра, віри по всій Україні.
![Представники «Пласту» передали Вифлеємський вогонь миру "Житомирводоканалу" 1 photo 5267491533156893757 y](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/photo_5267491533156893757_y-910x1024.jpg)
![Представники «Пласту» передали Вифлеємський вогонь миру "Житомирводоканалу" 2 photo 5267491533156893760 y](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/photo_5267491533156893760_y-1024x653.jpg)