Дуже складним виявився для працівників відділу з ремонту та обслуговування водопровідних мереж водоканалу цей тиждень – їм доводилося ліквідовувати 5-6 поривів на добу.
Про це повідомляє КП “Житомирводоканал”.
Але, за словами старшого майстра водопровідних мереж Петра Пікуля, який працює на водоканалі понад 40 років, – це далеко не найважчий період у трудовому житті водоканалівців. Адже на початку 2000-х були дні, коли ставалося 50-70 поривів, а працівники ледь не щодня працювали по 12 годин!
Завдяки сучасним матеріалам, техніці та технологіям, наразі кожній бригаді вдається значно швидше ліквідувати наслідки аварійних ситуацій: зазвичай кожна з бригад відновлює цілісність 2-х трубопроводів щодоби. Але навіть зараз трапляються ситуації, коли фахівцям доводиться усувати наслідки аварійних ситуацій по 16-24 години підряд!
“Наприкінці тижня хочеться подякувати тим, хто заради того, аби у кожного із нас була вода, забув про існування поняття “нормований робочий день” і “комфортні умови праці”, – кажуть у КП “Житомирводоканал”.
![Працівники Житомирводоканалу ліквідовували 5-6 поривів на добу 1 cf1632ed 26a6 4f67 b88c 4bb4d7e633c4](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/cf1632ed-26a6-4f67-b88c-4bb4d7e633c4.jpg)
![Працівники Житомирводоканалу ліквідовували 5-6 поривів на добу 2 81c6a7d2 5ec0 47ff 9591 8b6dd53cbe18](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/81c6a7d2-5ec0-47ff-9591-8b6dd53cbe18.jpg)