Працівники Житомирської РВА здали кров для захисників

Працівники Житомирської районної військової адміністрації відгукнулися на заклик Житомирського обласного центру крові здати кров та 12 серпня зробили свій черговий донорський внесок.

Про це повідомляють у Житомирській районній військовій адміністрації.

За словами заступника начальника ЖРВА Людмили Заворотнюк, яка першою пішла на донацію, кожна така корпоративна акція – це сприятлива нагода долучитися до благодійності задля порятунку життя як військовим, так і цивільному населенню. Усі 31 територіальна громада району теж висловили готовність взяти участь у донорському русі, зазначила вона.

«Донація допомагає сформувати стратегічний запас крові, який може знадобитися будь-якої миті. Через війну, розв’язану російським агресором, медичні заклади постійно потребують оновлення запасів крові та її компонентів. Зараз нам потрібна донорська кров усіх груп», – сказав директор обласного центру крові Анатолій Чугрієв, розповідаючи про те, які умови створені у цьому закладі для зберігання компонентів і препаратів крові.

Якщо немає медичних протипоказань, дотримані усі рекомендації щодо харчування тощо, пройдені необхідні аналізи, тоді сміливо можна здавати кров. Така процедура корисна і для самого донора, адже стимулює імунну систему, сприяє нормалізації кровообігу та є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань.

Бути донором – отже, «дарувати», «жертвувати». І своїм прикладом працівники районної військової адміністрації закликають небайдужих поділитися своєю краплинкою крові з тими, кому вона вкрай необхідна.

Нагадаємо, Житомирський обласний центр крові знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Кибальчича, 16.

FB IMG 1660387820836
FB IMG 1660387811302

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин