Інспектори сектору зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Житомирської області завітали до Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.
Напередодні патрульні відвідали дітей, що навчаються та проживають у школі-інтернаті і передали їм смачні та корисні гостинці.
Діти гралися з поліцейськими, слухали їхні цікаві розповіді, кожен міг спробувати себе в ролі патрульного та посидіти за кермом службового автомобіля.
Також патрульні разом з дітьми розмальовували печиво солодким кремом.
“Творча діяльність розвиває в дитині впевненість у своїх силах, ініціативність, допитливість, бажання довести справу до кінця, мати свою думку і не боятися її”, – кажуть патрульні.
Діти з щирими усмішками та обіймами дякували поліцейським.
![Поліцейські разом з дітьми готували святкове печиво 1 320741785 1230751644319174 8316101195220495451 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/320741785_1230751644319174_8316101195220495451_n-1024x1024.jpg)
![Поліцейські разом з дітьми готували святкове печиво 2 320891447 1585036538608239 7285935930415435611 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/320891447_1585036538608239_7285935930415435611_n-1024x1024.jpg)
![Поліцейські разом з дітьми готували святкове печиво 3 320756947 2449258121905949 4417185176215818170 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/320756947_2449258121905949_4417185176215818170_n-1024x1024.jpg)
![Поліцейські разом з дітьми готували святкове печиво 4 320859076 866333437745491 5134104949478088683 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/320859076_866333437745491_5134104949478088683_n-1024x1024.jpg)
![Поліцейські разом з дітьми готували святкове печиво 5 320775141 1364233087711839 411701236515516444 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/320775141_1364233087711839_411701236515516444_n-1024x576.jpg)