Поліцейські організували розваги для дітей із внутрішньо переміщених родин

2 вересня дітей із родин загиблих поліцейських та змушених через воєнні дії змінювати місце проживання запросили до дитячого розважального центру у Житомирі, аби емоційно підтримати малечу та допомогти відчути радісні моменти дитинства.

Про це повідомляє Поліція Житомирської області.

Організаторами заходу стали Управління кадрового забезпечення ГУНП та профспілка поліцейських Житомирщини.

“Нині колектив поліцейських Житомирщини поповнився колегами з інших регіонів держави, які змушені були залишати домівки через бойові дії. Переїзд – сам по собі складний процес, а коли він відбувається через війну і руйнування, через горе і біду, то тим більше непросто, особливо дітям. Є у нашому колективі, на жаль, і втрати – колеги, які загинули, захищаючи Україну. Для їх дітей ми і організували це невеличке, але щире і позитивне дійство, залучивши відповідних помічників”, – розповіла начальник сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП Дарина Коваленко.

Упродовж кількох годин малеча розважалась та сміялась, забувши про всі негаразди. Діти грали у руханки, мали цікаві конкурси та майстер-класи. Власноруч створювали іменний шоколад та надували величезні мильні кульки. У всіх розвагах їм допомагали організатори та ведучі центру.

Кульмінацією заходу стало паперове шоу, яке викликало найбільше позитивних емоцій та незабутніх вражень. На згадку про гарно проведений час поліцейські вручили учасникам ще й пам’ятні подарунки.

FB IMG 1662279493103
FB IMG 1662279507053

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин