Освітяни Житомирщини обговорили актуальні питання підтримки української мови

Уповноважений з захисту української мови Тарас Кремінь обговорив із освітянами Житомирщини підтримку Держави в опануванні української мови!

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

У засіданні «Мотивація здобувачів освіти при опануванні філологічних дисциплін в умовах дистанційного та змішаного навчання», присвяченому ювілейним заходам до дня народження Івана Огієнка, керівники закладів фахової передвищої освіти Житомирщини та лауреати премії імені видатного вченого різних років, предметно розглянули питання майбутнього розвитку української мови у житті кожного громадянина.

Звертаючись до освітян, Уповноважений наголосив, що наразі від стану освіти залежить, якою Україна буде завтра. Тарас Кремінь зауважив, що охороняючи честь своєї рідної мови, як своєї власної, більше того – як честь своєї нації, як говорив Іван Огієнко, ми зміцнюємо державу та наближаємо нашу Перемогу.

Своєю чергою Уповноважений відзначив, що Житомирська область має суттєві напрацювання для реалізації власної програми оволодіння державної мови. Як зазначали учасники зустрічі, сюди входить розростання мережі безкоштовних курсів на базі освітніх закладів області. Адже за отриманими даними, попит на покращення мовних навичок зросла опісля російського вторгнення.

Як ми повідомляли, у Житомирі стартує експрес-курс з української мови для ВПО.

IMG 20221102 101904 801

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин