Освітянська варта Житомира тримає стрій

Цього року до першого класу в Житомирі піде 2 700 діток. Житомир має 1 586 випускників 11-тих класів. 4 470 учнів залишаються закордоном і навчатимуться дистанційно.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

«Цей навчальний рік знову буде викликом для освітян, батьків та учнів. Але я точно знаю, що ми зможемо забезпечити гідне навчання. На відміну від орків — ми рухаємося уперед по всіх фронтах. У тому числі — освітньому!», — каже міський голова Сергій Сухомлин.

Уперше в історії України масове тестування (МультиТест) проводилося онлайн. Троє учнів Житомира здобули найбільшу кількість балів — 600.

13 рік поспіль учні Житомира у рейтингу області посідають перші місця в олімпіадах, конкурсі-захисті Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсах. 8 збірних команд у 2021 році — переможці восьми обласних інтелектуальних конкурсів-турнірів. Від 24 лютого і до сьогодні освітянська варта тримає стрій!

32 житомирських вчителів взяли зброю і стали на захист рідної землі.

Готовність до нового навчального року: з 1 вересня 2022 року будуть функціонувати 37 закладів дошкільної освіти та 1 дошкільний підрозділ. В них — 10 555 вихованців. 40 закладів загальної середньої освіти забезпечать всі можливі види та форми навчання: онлайн, офлайн, сімейну або екстернат. 4 заклади тимчасово будуть навчатися на базах інших закладів, у яких створені безпечні умови для навчання. Основний пріоритет — безпека.

«Головне, що можна побажати у новому навчальному році — зробити все, щоб діти навчалися і почувалися у безпеці!», — сказав Сергій Сухомлин.

img1661865871 0
img1661865640

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин