Житомирян та гостей міста запрошують 18 серпня о 18:00 на благодійний сольний концерт Олексія Будніка «Україна – наша душа», який відбудеться за адресою: вул. Велика Бердичівська, 61 (Дім української культури). Кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ. Кількість мість обмежена!
У концертній програмі: вже відомі пісні виконавця, пісні народжені війною та композиції, які точно зарядять всіх нас вірою у краще,- анонсують організатори.
У концерті братиме участь також шоу-балет “Арабеск”. Ведучий заходу – Богдан Ярошинський.
![Олексій Буднік запрошує на свій благодійний сольний концерт у Житомирі 1 FB IMG 1660035200956](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660035200956-1024x1024.jpg)