Обдарована молодь Житомира отримала стипендії міського голови

Обдарована молодь Житомирської громади отримала стипендії міського голови за участь у загальноміських конкурсах та олімпіадах, а також конкурсах МАН.

Такі стипендії отримали 53 учні та вихованці школи хореографічного мистецтва «Сонечко».

Серед нагороджених — наймолодша семирічна стипендіатка Поліна Чубарук. Поліночка — вихованка студії образотворчого мистецтва «Юний художник» ЦТДіМ. Попри юний вік, дівчинка має солідний багаж нагород. Серед них призові місця на міжнародних виставках-конкурсах та фестивалях.

«Мій малюнок подала вчителька на конкурс, а я і не знала. Я намалювала різнокольорову пташку як символ миру. Коли я дізналась, що перемогла, то відчула, наче я літаю».

Стипендію міського голови отримав й учень ліцею № 30 — 14-річний Ілля Сидорчук. Юнак — переможець Всеукраїнського екологічного хакатону та багатьох міжнародних конкурсів.

«Я подавав свою роботу під назвою «Фільтрація води через саморобний фільтр». Вперше я беру участь в таких конкурсах. Завдяки такому досвіду ми розвиваємо свої знання, здібності. Найголовніше, це чітко розказати, коротко, але детально про свою роботу, щоб судді зрозуміли тебе. Отриману стипендію я витрачу на свою самоосвіту».

«Рада вас вітати офлайн, бачити багато знайомих облич, багато з вас вже ставали стипендіатами. Хочу подякувати за вашу нелегку працю й за те, що, не зважаючи на дистанцію, воєнний час, ви працюєте, створюєте, експериментуєте і гідно представляєте наше місто на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Ви — наше майбутнє! », — привітала учасників Марія Місюрова, заступниця міського голови.

FB IMG 1665118105294

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин