Найбільший обстріл столиці від початку війни

10 жовтня країною-агресором було завдано масованого ракетного обстрілу по місту Києву, внаслідок якого постраждали та загинули люди. Це був найбільший обстріл столиці з початку повномасштабного вторгнення.

Зокрема, відбувся обстріл країною-агресором центральної частини міста Києва. Ударили по місцю поруч з Володимирською гіркою (біля скляного моста) та по проїзній частині біля Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Внаслідок обстрілів було пошкоджено дорожній покрив Володимирської гірки, скляний покрив скляного мосту та місце для прогулянок. Також ударною хвилею були вибиті вікна на верхніх поверхах приміщення БТІ.

Біля університету ім. Тараса Шевченка, внаслідок обстрілу, було значно пошкоджено дорожнє покриття. Також пошкоджень зазнала значна кількість автомобілів. Були поранені та загинули люди, які в цей час знаходилися в даному місці.

Зокрема, внаслідок обстрілу зазнали пошкоджень Інститут філології університету ім. Т . Шевченка, Київський міський будинок учителя, Наукова бібліотека Максимовича, Міністерство освіти і науки.

Також стало відомо про те, що відбувся вибух у Святошинському районі. Потерпілих не було.

Відбувся обстріл країною агресором Голосіївського району, внаслідок чого була пошкоджена місцева школа. Діти не постраждали. Численних травм зазнали дорослі.

Згодом ракета вцілила в ТЕЦ у Голосіївському районі. Під час ще одного обстрілу цього ж району було пошкоджено місцевий завод.

Загалом, як повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, внаслідок атаки в Києві зазнали пошкоджень різного ступеню:

  • Житлові будинки — 45
  • Об’єкти критичної інфраструктури та ЖКГ — 5
  • Заклади освіти — 6 (3 школи, 1 дитячий садочок, 2 будівлі позашкільного виховання)
  • Заклади соціальної сфери — 2
  • Заклади культури — 6
  • Заклади охорони здоров’я — 5
  • Адмінбудівлі — 2

Жителів закликають слідкувати за сигналами повітряної тривоги, перебувати в укриттях та піклуватися про тих, хто поряд. Небезпека подальших ударів нікуди не зникає.

Андрій Іванченко, журналіст

2
3
4

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин