Народній артистці, Герою України Ніні Матвієнко – 75!

Сьогодні, у цей непростий для України день, свій 75-річний ювілей відзначає справді народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко.

У свій день народження наша видатна землячка записала відео для доньки, яка зараз перебуває у Великій Британії.

У ролику іменинниця зізнається, що не очікувала, що у її день народження бомбитимуть Київ, але наголосила, що її дух не зламаний, – пише НВ.

«Мені 75, але я не відчуваю. Якось усе це поєднати складно. Начебто свято, а поруч смерть, вогонь і б’ють по Києву. Моє 75-річчя сильніше за ці ракети, мій дух сильніший. У мене стільки сил, протесту. Ми молитвою сьогодні захищатимемо Київ, любов’ю своєю і піснею», — каже Ніна Матвієнко.

У коментарях українці вітають її з днем народження, називаючи душею нації.

«Моя мила Ніно Митрофанівно, ви душа нації. Скучила за вами, ми обов’язково зустрінемося і разом ще заспіваємо», «Ми будемо всі сильні, як Ніна Матвієнко. Вона наш вогонь, вона наша душа, сила та перемога», «Ви така ніжна. Нехай Господь благословляє миром та життям нашу Україну! Здоров’я Вам і віри!», «Вітаю з Днем народження вашу дорогу маму та нашу дорогу Ніну Матвієнко! Нехай буде здорова і щаслива, і нехай швидше прийде перемога на нашу землю», — пишуть у Мережі.

У цей день російські ракети бомбили і Київ, і рідну для Ніни Митрофанівни Житомирщину. Як відомо, видатна співачка народилася в с. Неділище колишнього Ємільчинського району на Житомирщині.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин