Сьогодні у Біотехнологічному ліцеї Радовель на Житомирщині відбулася прем’єра літературного перформансу “Відсіч. Діти” за участі учнів та викладачів ліцею.
Про це йдеться на сторінці “Відсіч. Літературний марафон”.
Режисер перформансу – заслужений артист України Петро Авраменко. Гостями заходу стали міністр освіти України Сергій Шкарлет та меценат БТЛ Радовель Михайло Весельський.
Участь у перформансі взяли викладачі Біотехнологічного ліцею Радовель: Дмитро Савченко, заслужені артисти України Петро Авраменко, Олена Заведія, Євген Романенко та його гурт “Тарута”.
![На Житомирщині відбулася прем'єра літературного перформансу "Відсіч. Діти" 1 328513034 568678901834474 2822987902748307942 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/02/328513034_568678901834474_2822987902748307942_n-1024x768.jpg)
![На Житомирщині відбулася прем'єра літературного перформансу "Відсіч. Діти" 2 328634568 528911016004616 6400007936410188858 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/02/328634568_528911016004616_6400007936410188858_n.jpg)
![На Житомирщині відбулася прем'єра літературного перформансу "Відсіч. Діти" 3 328626229 525244603046891 4456987038915085876 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/02/328626229_525244603046891_4456987038915085876_n.jpg)