Відомий поет, педагог Петро Кухарчук долучився до акції “Літературний полігон”. Автор не лише подарував бібліотеці для військових Житомирщини свої авторські книги, а й передав близько 50 українських книг з власної бібліотеки.
Попри тривогу, зустріч захисників з поетом відбулася. Облаштоване укриття сприяє не лише тому, щоб перечекати тривогу, а й приємному спілкуванню з цікавими людьми.
Акція “Літературний полігон” триває та обіцяє нові сюрпризи”.
![На Житомирщині триває акція "Літературний полігон" 1 8b74d693 7970 4c6d 9422 a47524ad40a3](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/8b74d693-7970-4c6d-9422-a47524ad40a3-461x1024.jpg)
![На Житомирщині триває акція "Літературний полігон" 2 711d5bef 8267 499e 9c17 31d79c13946c 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/711d5bef-8267-499e-9c17-31d79c13946c-1-1024x461.jpg)
![На Житомирщині триває акція "Літературний полігон" 3 46ff28bd 3a28 4bb9 8349 401a4c312bc5](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/46ff28bd-3a28-4bb9-8349-401a4c312bc5-1024x461.jpg)